מה זה וט סורס 

יותר נכון לשאול מי זה וט סורס ?! 

ובכן , וט סורס זה אנחנו - יואב ושי איזנברג רופאים וטרינרים וחברים בקולג' האנגלי של הרופאים הוטרינרים .

שי ואני שבנו לארץ לאחר יותר מ13 שנה של חיים בחו"ל בהם למדנו את עיסוקינו ועבדנו בו .

אני (יואב) לאחר סיום לימודי בבודפשט , המשכתי לשוודיה שם התחלתי את דרכי המקצועית כוטרינר ,עבדתי בעיר סמוכה למלמו ולאחר כשנה המשכתי הלאה ונחתתי על חופיה האפורים והיפיפים של אנגליה .

שם דרכי המקצועית לקחה אותי , את פיס חתולי ואת הג'יפ במסע שוטטות ברחבי האי כשאני מתפקד כוטרינר ממלא מקום ובמהלך הכל גומע את היופי שיש לאי להציע. 

במהלך הדרך פגשתי את שי שהצטרפה למסע.  

לאחר ששבעתי מנדודי , התקבלתי לאנטרנשיפ בבית החולים האונקולוגי לבעלי חיים VRCC (היום Southfield  veterinary specialist).

לאחר סיום שנת האנטרנשיפ מצאתי את יעודי בחיק רפואת החירום והצטרפתי לחברת VetsNow שם המשכתי את הכשרתי המקצועית עם דגש מרכזי על רפואת חירום וטרינרית ומכאן הזיקה לבנק הדם.

כחלק מעבודתי כוטרינר חירום - אני ועמיתי עשינו שימוש נרחב במוצרי דם שונים , למדנו על שימושם ואף על דרך הפקתם ע"י השתלמויות בבנק הדם הוטרינרי של חברת שרותי החירום הוטרינרים - VetsNow .

שי - החצי השני והטוב של וט סורס עשתה את לימודיה בסופיה אשר בבולגריה . לאחר סיום לימודיה עברה לפעילות שטח וטרינרית כאשר עבדה במתקן ההצלה לדובים חומים ע"ש ברג'יט ברדו אשר בבולגריה . אחרי מסע שיכנועים עיקש הסכימה להגיע לאגליה ולחבור אלי - הוטרינר הנודד ואיתה צ'רצ'יל הפג .

שי התחילה את דרכה באנגליה בחברת Medivet

עד מהרה עמדה בראשה של קליניקה מצליחה ב South Ockendon אשר באסקס .

לאחר התנדבות של חודשיים ביערות הגשם אשר בקמרון (עבודה עם קופי אדם ) וכשהחלטנו להביא את ביתינו הבכורה 'רובין' לעולם  - הקול הקורא הביתה הדהד באוזנינו (אך גם קולנו המבקש את אמא שתעזור עם היצור הקטן הזה - תינוק).

לאחר מספר חודשים בארץ החלטנו על הקמת בנק הדם הוטרינרי שלנו תחת השם 'וט סורס' .

בנק הדם של 'וט סורס' פועל במתכונת זהה לזה האנגלי אשר מיצר מערך סמביוטי בין עמותות אשר תורמות דם לבין הסיוע הוטרינרי אשר 'וט סורס' מעניקה חזרה לאותן עמותות אשר לרוב אינן יכולות להרשות לעצמן שירות זה עקב עלותו . 

מעבר לכך , לוקחת 'וט סורס' יד בפעילויות אחריות כגון ימי אימוץ והתרמה לעמותות , גיוס מזונות, תרופות ועוד.

אנו ב'וט סורס' שמנו לעצמינו מטרה לתת חזרה לקהילת בעלי החיים ועושים כמיטב יכולתנו לעמוד בה .

DSCN4190.JPG